Magazín pro ženy, které už vědí, o čem je život
Máte před sebou dlouho cestu? Dívejte se na filmy!
pexels.com
Inspirace / Užitečné aplikace a technika

Máte před sebou dlouho cestu? Dívejte se na filmy!

datum: 25. 5. 2019 11:31 autor: -vls-
Období dovolených se blíží. Ať už je cílovou destinací chalupa na vesnici, kemp u jezera, nebo přímořské sídlo, jedno prožívají všichni dovolenkáři společně – zdánlivě nekonečnou cestu. Ani ta ale nemusí znamenat nudu. Díky moderním technologiím a oblíbeným filmům může být cesta plnohodnotnou součástí dovolené.

Někteří dopravci na vlastní obrazovce patřící k sedadlu nabízejí cestujícím možnost sledovat v letadle, autobusu či vlaku filmy, poslouchat hudbu, hrát hry nebo číst e-knihy. 

Alternativou k palubním portálům je využití internetové televize, ke které se zákazníci jednoduše připojí přes palubní wi-fi. Výhodou je jednoznačně větší výběr pořadů.

Například internetová televize Kuki obsahuje téměř 34 tisíc titulů všech žánrů, tedy okolo 26 tisíc hodin televizní zábavy. „Odpadá také zklamání, když vystupujete z vlaku či autobusu před koncem rozkoukaného filmu. Pořad jednoduše dokoukáte například večer na hotelovém pokoji na vlastním zařízení.

Internetová televize je dobrou alternativou též při cestování autem, a to především pro děti, které dlouhé sezení nudí. Odpadají i hádky o to, na co se bude dívat. Z jednoho účtu může každý člen rodiny sledovat jiný pořad na svém vlastním zařízení.

Tato služba je pro cestovatele díky novým aplikacím pro Android i iOS ještě příjemnější. Sledování z chytrých zařízení je dostupnější i díky nabídkám mobilních operátorů, kteří vycházejí filmovým a seriálovým fanouškům vstříc speciálními balíčky, jež umožňují neomezený přístup ke streamovacím aplikacím. Například T-Mobile takto nabízí balíček StreamOn, Vodafone zase balíček Video Pass. V praxi tak divák může sledovat své oblíbené pořady online, aniž by sledováním streamu spotřebovával předplacená mobilní data.


Další články z rubriky

Hotelová recepce bez recepčních?

Hotelová recepce bez recepčních?

Autor: -mav-, Datum: 26. 5. 2020 15:00
Naučte se rychle a dobře cizí jazyk!

Naučte se rychle a dobře cizí jazyk!

Autor: -tech-, Datum: 21. 5. 2020 10:00
5 rad, jak omladit notebook

5 rad, jak omladit notebook

Autor: -cjp-, Datum: 6. 5. 2020 15:00
10 rad, jak fotit s mobilem

10 rad, jak fotit s mobilem

Autor: -cjp-, Datum: 23. 4. 2020 10:00