Magazín pro ženy, které už vědí, o čem je život
Pierre Brice: Filmový Vinnetou působil na ženy jako magnet
Wikimedia Commons
Inspirace / Osudy

Pierre Brice: Filmový Vinnetou působil na ženy jako magnet

datum: 6. 3. 2019 0:05 autor: Jana Vavřinová
Jako Vinnetou šířil mír a lásku. Stejným heslem se Pierre Brice (†86) řídil i ve svém soukromí, protože lásku rozdával rád a často. Díky slávě se na něj ženy lepily jako vosy na bonbon. A on jim nedovedl odolat.

S ženami to Pierre Brice uměl vždycky. Než poznal svou ženu Hellu Krekel, se kterou se oženil v roce 1981, řádil jako utržený ze řetězu. Řídil se totiž heslem „víno, ženy zpěv“ a žádný manžel si nemohl být jistý, že mu herec nenasadil parohy. Herecké kolegyně jako Anita Ekberg, Karin Dor nebo Linda Cristal jsou určitě nejslavnějšími Briceovými úlovky. Počet jeho milenek na jednu noc se ale nikdy nikdo spočítat neodvážil.

Setkání s mořskou pannou

Ve své životopisné knize Vinnetou a já: můj skutečný život se Pierre Brice s chutí rozepsal o milostných zážitcích z dob jeho největší slávy. Peprná je například vzpomínka na jistou procházku po pláži. Jelikož byl horký letní den, rozhodl se Pierre osvěžit ve vodě. Rychle se tedy svlékl a skočil do moře. Když se z něj vynořil, uviděl, jak k němu plave okouzlující Rumunka. „Nahá, se mi vrhla kolem krku. Prosil jsem Boha, aby mi pomohl, ale neobjevil se žádný anděl zachránce. Zbytek si asi můžete domyslet. Bůh na mě přeci jen nezapomněl a za trest na mě poslal hejno komárů, které mě popíchalo od hlavy k patě,“ zasmál se herec.  

Hrátky ve výtahu

Mít sex ve výtahu je tajnou fantazií mnoha lidí. Pierrovi se toto přání skoro vyplnilo, když s herečkou Anitou Ekberg zůstal „viset“mezi patry pařížského činžáku. Měli jít na večírek, ale... „Vykasala si sukni a skočila mi do náručí,“ popsal Francouz nevšední zážitek, kvůli kterému ani nezalitoval, že na párty nedorazil, „měl jsem hlavu mezi jejími ňadry. Bylo to moc příjemné, nebesky voněla a měla moc pěkné nohy.“

Výhružky od Old Shatterhanda

Ještě krásnější ale byla přítelkyně jeho kolegy Lexe Barkera, který se proslavil rolí Old Shatterhanda. Lex mu těsně před tím, než ho se svou Titou (73) seznámil, pohrozil: „Dávej si pozor, Pite. Víš, co mám na mysli.“ Mezi muži muselo panovat asi opravdové přátelství, protože si během společné večeře Pierre nic netroufl. Tedy skoro nic... „Lex měl důvod být nedůvěřivý, kdyby nebyla jeho přítelkyně, zkusil bych štěstí. Ale i její matka byla šarmatní a krásná žena, a tak jsem se začal dvořit Lexově budoucí tchyni. Byl jsem jak Romeo.“

Jak zaspal milování

Po dokončení natáčení jednoho francouzského filmu se unavený herec rozhodl uspořádat akci a celou dřinu pořádně zapít. Hudba hrála a šampaňské teklo proudem. „Všiml jsem si krásné brunetky. Usmál jsem se na ni a ona na mě.“ Následoval ploužák a pozvání do Pierrova hotelového apartmá. „Byl jsem si jistý, že to bude krásná noc. V myšlenkách jsem se už svlékal, zatímco ona zmizela v koupelně.“ Když se z ní vrátila, uviděla prý jeho natažené tělo přes celou postel a k tomu zaslechla jeho ošklivé chrápání. Milostná noc, po níž toužil, tak dopadla absolutním fiaskem.

Držela se ho jako klíště

S tvrdohlavostí berana se po jeho boku snažila vytrvat osmnáctiletá Brazilka. „Seznámil jsem se s ní v Riu. Byla vznešená, svůdná a vášnivá. Když jsem se s ní loučil, tiskla se ke mně a plakala,“ prozradil Vinnetou, jenž tehdy při odletu na letišti doufal, že už tuhle známost na pár nocí nikdy neuvidí. Zamilovaná kráska ale svůj idol pronásledovala do Evropy, kde se začala vydávat za jeho snoubenku, a od recepčního motelu tak snadno vymámila klíč od Pierrova pokoje. „Poté, co jsem otevřel dveře, vrhla se na mne krásná blonďatá fúrie a zlíbala mi celou tvář.“ Překvapený herec se jí pak dlouho pokoušel zbavit. „Jsem vodnář a miluju svobodu. Ale ona mě pořád doprovázela na další místo natáčení. Já pracoval a ona ležela u bazénu. Vypadala šťastně, ale byla hrozně majetnická. Nemiloval jsem ji dostatečně, abych to snesl. Bylo tu tolik k žen k pomilováním že jsem se ještě nechtěl vázat. Své tělo jsem dával rád, srdce jsem ale tak lehce dát nechtěl,“ postěžoval si Brice.

„Její starý manžel o mně ví. Oblíbil si mě a raději vidí se svou ženou mě než nějakého gigola,“ popsal Pierre zákulisí vztahu s jistou Marií Rosou.


Zaujal vás tento článek? Pokud chcete mít jistotu, že vám žádný další neunikne, sledujte nás na Facebooku!

Další články z rubriky

Reese Witherspoon (46): Chytrá a podnikavá „pravá“ blondýna

Reese Witherspoon (46): Chytrá a podnikavá „pravá“ blondýna

Autor: Hana Lorencová, Datum: 21. 10. 2019 0:05
7 slavných, kteří se ocitli na hranici života a smrti

7 slavných, kteří se ocitli na hranici života a smrti

Autor: Jana Vavřinová, Datum: 17. 10. 2019 0:05
Tip šéfredaktorky

Příběh Ludmily (42): Kopie mého muže

21. 9. 2019 0:05 autor podle příběhu Ludmily O. napsala Lada Sychrovská