Magazín pro ženy, které už vědí, o čem je život
5 osudových krásek Jeana-Paula Belmonda: Ach, ty ženy...
Wikimedia Commons
Inspirace / Osudy

5 osudových krásek Jeana-Paula Belmonda: Ach, ty ženy...

datum: 4. 3. 2019 0:58 autor: Jana Vavřinová
Posmutnělou tvář stárnoucího herce a playboye Paula Belmonda (85) zdobí nejedna hluboká vráska. Většinu z nich mu způsobily ženy, které se kolem něj celý život motaly.
  1. Rodinná tragédie První manželství mu vydrželo dvanáct let. Jeho ženou se po jedenácti měsících randění stala tanečnice Elodie Constantin. Postupně se jim narodily tři děti – dcery Patricie a Florence a syn Paul. Spokojený rodinný život vzal bohužel brzy za své.Rozvod roku 1968 ale nebyl nic proti tragédii, ktetá bývalé manžele potkala v roce 1994, kdy ve svém bytě v Paříži tragicky uhořela jejich dcera Patricia. V rozhovorech, které herec poskytoval, se dotazům, které se týkaly smrti jeho dcery vyhýbal jako čert kříži. Jen v jednom jediném interview prozradil, jak moc kvůli úmrtí Patricie strádá: „Když člověk přežije své dítě, je to ta nejstrašnější věc, která se může stát. Kdo to poznal na vlastní kůži, dobře ví, o čem hovořím.“
  2. Ursula mu dala košem Během natáčení dobrodružného filmu »Muž z Honkongu« (1965) se Paul seznámil se Švédkou Ursulou Andress, se kterou žil následujících šest let. Poté, co jí požádal o ruku a ona odmítla, se ve zlém rozešli. Později herečka novinářům řekla, že ji Belmondo více jak vzhledem okouzlil schopností ji rozesmát.
  3. Zamiloval se do tanečnice Dřív měl pověst neodolatelného svůdce, a čím víc jeho sláva stoupala, tím víc se o něj ženy praly.Počátkem 90. let jakoby obrátil. Potkal tanečnici Natty Tardivel a bláznivě se do ní zamiloval. V roce 2002 si ji vzal a o rok později se stal počtvrté otcem. Už už by se mohlo zdát, že se jeho život začal ubírat dobrým směrem. Jenže to by nebyl Belmondo, aby se mu monogamní vztah časem neomrzel. Na své poměry ale sekal dobrotu docela dlouho... Rozvod se konal roku 2008.
  4. Zlatokopka Barbara Po druhém rozvodu přišla na řadu modelka Barbara Gandolfi. Bohužel, jak po pár letech vyšlo najevo, byl jejich vztah z její strany dobře připravenou habaďůrou. Láskou zaslepený herec si uvědomil poměrně pozdě, že ho brunetka jen využívala. Pohár trpělivosti přetekl v den, kdy byl Paul předvolán na policejní výslech. Od právníka se dozvěděl, že byla Barbara zapletená do podivných finančních machinací. Ostatně, mohlo ho přeci napadnout, že si na prsou hřeje hada. Během vztahu z Paula totiž postupně vytáhla šperky a dárky v hodnotě přes 5 milionů korun.
  5. Psychicky narušená partnerka Ani na tříletý vztah s italskou herečkou Laurou Antonelli (†73) Belmondo v dobrém nevzpomíná. Exotická kráska neunesla tíhu slávy a začala trpět nevypočítatelnými změnami nálad. V té době ještě bystrý Paul zavčas odhalil, že s jeho partnerkou není něco v pořádku a radši utekl do bezpečí. Kdyby s ní zůstal, byl by součástí otřesného stylu života, kterému v posledních desetiletích holdovala. Brala kokain, pila, byla ve vězení a podstoupila několik plastik, které skončily naprostým fiaskem. Konec jejího utrpení nastal v létě 2015, kdy zemřela naprosto opuštěná v chudém bytě. Bývalý milenec najednou shodil svou masku drsňáka a se slzami v očích nad jejím hrobem řekl: „Laura mi byla roztomilým, okouzlujícím společníkem a vysoce kvalitní partnerkou. Zůstanou mi na ni nádherné vzpomínky.“ Tak smutný konec jedné ze svých osudových lásek, určitě nepřál.

Legendě dobrodružných filmů se úsměv na tváři hledá v posledních měsících velmi obtížně. Po prodělaném infarktu, komplikované operaci zlomeniny krčku stehenní kosti a mozkové mrtvici, po které na čas ochrnul na část obličeje, si musí dávat pozor při každém kroku. „Po tom všem dávám přednost klidným vycházkám se svým čtyřnohým kamarádem. A za hůl se rozhodně nestydím,“ svěřil se bývalý playboy a posteskl si, „jen mi chybí fanynky.“


Zaujal vás tento článek? Pokud chcete mít jistotu, že vám žádný další neunikne, sledujte nás na Facebooku!

Další články z rubriky

5 zastavení s Jodie Foster (56)

5 zastavení s Jodie Foster (56)

Autor: Markéta Vavřinová, Datum: 18. 9. 2019 0:05
Císař Rudolf II.: Nespoutaný erotik, šílenec a otec brutálního vraha

Císař Rudolf II.: Nespoutaný erotik, šílenec a otec brutálního vraha

Autor: Luboš Y. Koláček, Datum: 17. 9. 2019 0:05
Jane Seymour: Všichni muži krásné doktorky Quinnové

Jane Seymour: Všichni muži krásné doktorky Quinnové

Autor: Jana Vavřinová, Datum: 12. 9. 2019 0:05
13 zajímavostí ze života Coco Chanel

13 zajímavostí ze života Coco Chanel

Autor: Markéta Vavřinová, Datum: 9. 9. 2019 0:05
Tip šéfredaktorky

Princezna Diana (†36): Byla její smrt „jen“ nešťastnou náhodou?

31. 8. 2019 0:05 autor Jana Vavřinová